GALERIA ZDJĘĆ

BALERINY 0201
Klasyczny wzór w marynarskie pasy.
Baleriny model 0201 to klasyczny model w nowoczesne paski. Zewnętrzna warstwa pokryta materiałem typu Jersey natomiast we wnętrzu znajdziemy miękki i przyjemny w kontakcie ze stopą materiał MICRO VELBOA. W tylnej części znaleźć można nieuciskającą i elastyczną gumkę, dzięki której obuwie lepiej utrzymuję się na stopie oraz zapewnia lepsze jej dopasowanie się. Baleriny 0201 dla jeszcze większego komfortu zostały wypełnione wewnątrz aż dwoma elementami pianką oraz miękką gąbką. Pianka dzięki swoim elastycznym właściwością idealnie dopasowuję się do kształtu stopy gąbka natomiast amortyzuję każdy krok otulając w miękkości stopę. Podeszwa gumowa z systemem DXcloth.

DOSTĘPNE ROZMIARY

37-38 długość wkładki 24,5 cm
39-40 długość wkładki 26,0 cm

KOLORYSTYKA

Zieleń, Czerwień, Granat w białe pasy.

DANE TECHNICZNE

Materiał zewnętrzny: Jersey
Materiał wewnętrzny: Micro Velboa
Wypełnienie: Pianka + Gąbka
Podeszwa: Gumowa TPR z systemem DXcloth


  Karta katalogowa POBIERZ >>

  Zdjęcia do pobrania ZOBACZ >>
LATO ZA PASEM ?
MAMY TEŻ KAPCIE
NA LATO
Lato to czas gdzie szukamy kapci z lekkich i przewiewnych materiałów.
Naszą największą nowością w kolekcji letniej są kapcie JAPONKI
PODESZWA DXcloth
INNOWACYJNA TRWAŁOŚĆ
W naszych kapciach stosujemy najlepsze i najnowsze rozwiązania. Podeszwa to fundament każdego obuwia, więc musi być mocny, komfortowy i trwały. Taki właśnie jest system DXcloth.

DXcloth zainspirowany jest bezpieczeństwem i trwałością. W kauczuku termoplastycznym zatapiamy płótno tekstylne, które sprawia, że podeszwa jest w 100% odporna na pękanie. Sam kauczuk natomiast gwarantuję bezpieczeństwo na śliskich powierzchniach.
DREEX.PL
GHG Grupa Handlowa GLIKO
Marcin Drewa
Sterowa 10, 81-578 Gdynia, Poland